צרו קשר

עיר קטנה. מושלמת למשפחות.

תודה לאלפי הפונים ולמאות שהגיעו למשרד המכירות!
כל המגרשים נמכרו בהצלחה והמכירה הסתיימה.

שכונת הווילות

דמיינו עיר שתוכננה בדיוק עבורכם. חנויות, בתי קפה, ופארק נחל עם מסלולי אופניים שחוצה את העיר. תתחילו לדמיין איך בסוף יום עבודה תספיקו לקפוץ עם הילדים לים. בלב המדינה יש משהו חדש בדיוק בשבילכם, אור ים – עיר קטנה. מושלמת למשפחות. החברה לפיתוח קיסריה ועיריית אור עקיבא מציגות את "אור ים".

עיר קטנה: מתוכננת לכ – 3,500 משפחות, עם כל השירותים של עיר מודרנית אבל עם תכנון ששם במרכז את המשפחה, ואת מה שמעניק לה איכות חיים וביטחון.
אור ים מקושרת היטב לכביש 4 (ת"א-חיפה) ולכביש 2 (כביש החוף) והיא מצויה במרחק של כ – 40 דק' נסיעה מתל אביב וכ – 30 דק' מחיפה.

שכונת הווילות תוקם בחלק הצפון מערבי של "אור ים" עם חיבור אינטגרטיבי לאור עקיבא, סמיכות לפארק העסקים קיסריה, סמיכות לאטרקציות נופיות ונגישות מרבית לכל צירי התחבורה הראשיים ולתחנת הרכבת.
בשכונת הווילות ישנם סה"כ כ -52 מגרשים (דו משפחתי וחד משפחתי) לבנייה פרטית.
גודל המגרשים נע בין כ – 160 מ"ר לכ – 350 מ"ר.

בנייה עצמית
בשכונת הווילות באור-ים ישנן סה"כ כ-52 יחידות מגורים (דו משפחתי וחד משפחתי) לבנייה פרטית.
מידע נוסף על זכויות הבנייה מופיע תחת מידע לרוכש.

שטחי ציבור

אור ים תתאפיין בריבוי שטחי ציבור מובנים ופתוחים כמו גם שטחי מסחר ושירותים כגון : מוסדות חינוך איכותיים מתחת לבית, בתי ספר וגני ילדים אליהם ניתן להגיע באמצעות מערכת שבילים אשר תיבנה בתכנון והקפדה כך שהמרחק המקסימלי לבתי הספר היסודיים יעמוד על 350 מטר בלבד, גינות קהילתיות, גני שעשועים ומתקני ספורט מתקדמים, מסלולי אופניים, מרכזי בילוי וקניות, פארקים עירוניים המחוברים בטיילת, אגמים אקולוגיים, קירבה לים באמצעות שביל ייעודי מהשכונה ישירות לחוף "אור ים" וקאנטרי קלאב בסמוך לשכונה.

אור ים מפותחת על ידי החברה לפיתוח קיסריה שהינה הזרוע המבצעת של קרן רוטשילד קיסריה ושרווחיה מוקדשים לקידום ההשכלה הגבוהה בישראל. המשמעות היא שבאור ים הפיתוח והתשתיות יבוצעו בסטנדרטים של החברה לפיתוח קיסריה ושכבר בתחילת בניית בנייני המגורים, יתחיל הפיתוח הסביבתי והתשתיות. מבני הציבור ומבני החינוך יוקמו ע”י עיריית אור עקיבא.

 

מידע לרוכש

רוכש יקר, ריכזנו עבורך מקבץ תשובות לשאלות נפוצות המתייחסות לאור ים, לסביבה ולאופן הרכישה.

על אור ים - שכונת הווילות

 • אור ים, משתרעת על פני 1,060 דונם הממוקמים בדרום אור עקיבא על אדמות קרן אדמונד דה רוטשילד בסמוך לישוב קיסריה. שכונת הווילות תוקם בחלק הצפון מערבי של אור ים עם חיבור אינטגרטיבי לאור עקיבא, סמיכות לפארק העסקים קיסריה, סמיכות לאטרקציות נופיות ונגישות מרבית לכל צירי התחבורה הראשיים ולתחנת הרכבת. שכונת אור ים מקושרת היטב לכביש 4 (ת"א-חיפה) ולכביש 2 (כביש החוף) והיא מצויה במרחק של כ- 40 דק' נסיעה מתל אביב וכ- 30 ד' מחיפה.

רכישת מגרש

הליך המכירה וההתקשרות

 • משרד המכירות ממוקם ברחוב הכוכבים 29, שכונת הגולף בקיסריה. כמו כן, מידע על המגרשים ומכירתם תוכלו לקבל במשרד המכירות ובאתר האינטרנט בכתובת :www.or-yam.co.il/villa

  • המכירה תבוצע בשיטת "כל הקודם זוכה" במגרש פנוי.
  • ביום שני ה- 5.11.18 ייפתח משרד המכירות בשעה 08:00 בבוקר עד השעה 17:00 וישאר פתוח (באותן השעות למעט יום שישי, שבת, ערבי חג וחג) עד להשלמת מכירת כל המגרשים.
  • כל לקוח שיגיע אל משרד המכירות, יקבל החל מהשעה 08:00 מאיש ביטחון / נציג מטעם חברת ביטחון חיצונית, מספר סידורי, מיופה כוח רשאי לקבל מספר סידורי אחד עבור כל מיוצג בהצגת ייפוי הכוח הנוטריוני לדייל/ איש הביטחון.
  • מי שיגיע תורו ולא יעמוד בתנאי החתימה על השמירה, יאבד את תורו ויאלץ להגיע עם דמי השמירה ולחכות לתורו מחדש.
  • הגעה פיזית למשרד המכירות, ברחוב הכוכבים 29 שכונת הגולף קיסריה (הלקוח או מיופה כוח (נוטריוני) )
  • חתימה על טופס שמירה והפקדת מקדמה בלתי חוזרת בסך 50 אלף ₪. ניתן לשלם באמצעות צ'ק ליום השמירה (לרבות צ'ק בנקאי).
  • בכל מקרה לא יתקבל תשלום במזומן ו/או בהעברה בנקאית.
  • הצ'ק יועבר לפירעון באותו היום ובמידה והצ'ק לא יכובד, תבוטל השמירה באופן מיידי ללא אפשרות להעמיד צ'ק חלופי וללא צורך במתן הודעה לרוכש.
  • לטופס השמירה יתווסף תצלום תעודת זהות של הרוכש או תעודת התאגדות של חברה וכן פרטי איש קשר.
  • מי שיגיע תורו ולא יעמוד בתנאי החתימה על השמירה, יאבד את תורו ויאלץ להגיע עם דמי השמירה ולחכות לתורו מחדש.
  • טופס השמירה הינו אישי. על כן הסכם הפיתוח ייחתם אך ורק מול האדם/ חברה אשר חתומים על הטופס ושילמו את המקדמה,
 • כשבועיים מיום חתימת טופס השמירה, יחתם הסכם הפיתוח מול החברה לפיתוח קיסריה, בו ישולמו  20% ממחיר המגרש. יתרת 80% תשולם עד 30 יום מיום חתימת הסכם הפיתוח.

בנייה עצמית

המגרשים

בשכונת הווילות ישנם סה"כ כ -52 מגרשים (דו משפחתי וחד משפחתי) לבנייה פרטית.
גודל המגרשים נע בין כ 160- מ"ר לכ 350- מ"ר.

מצורפת טבלת המגרשים ושטחי המגרשים: